Ejakulace co to je?

Ejakulace je uvolňování semene z penisu při orgasmu (sexuální vyvrcholení). Pokud je člověk sexuální stimulován, mozek vysílá signály do oblasti genitálií přes nervy v míše, aby se svaly pánevního dna stáhli.Při orgasmu, vlny svalových kontrakcí přepravují spermie, s malým množstvím tekutiny, ze varlat až chámovodu. V semenných váčcích a prostatě se přispívají další tekutiny, které chrání spermie.

Tato směs spermií a tekutin (ejakulát) cestuje podél močové trubice ke špičce penisu, kde je ejakulát uvolněný.Muži mohou zažít různé druhy problémů ejakulace, včetně:

  • předčasná ejakulace
  • retrográdní ejakulace
  • opožděná ejakulace (nebo bez ejakulace)
  • bolestivá ejakulace.
  • Jako jsou časté problémy ejakulací?

Předčasná ejakulace je nejčastější mužské sexuální problém a postihuje muže všech věkových kategorií. Předčasná ejakulace nastává, když člověk není schopen načasovat ejakulaci, a ejakuluje dříve, než se on / nebo jeho partner cítí připraven aby se to stalo, a to způsobuje problémy.Mezi další problémy ejakulace jsou méně časté než předčasná ejakulace, ale může také způsobit utrpení pro muže a jeho partner.Za problémovou ejakulací může mít být celá řada příčin, ať už ty fyzické nebo psychické. Fyzikální příčiny zahrnují některé nemoci, jako je cukrovka, některé typy operací nebo trauma, některé typy zánětu nebo infekce, a některé léky. Mezi psychologické příčiny patří stres, úzkost (jako je úzkost o “sexuální výkon”), potíže ve vztazích a deprese.Pro každý typ problému s ejakulací a pro každého jednotlivého člověka může být jedna nebo více příčin problémů s ejakulace.

Copyright 2016 - 2023 © kamagra-obchod.cz